ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز برقی تفال
سیگار برگ
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
آموزشگاه آشپزی
دوره های آموزش شیرینی پزی
آموزش کافی شاپ
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
نرم افزارcrm
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضويت در خبرنامه
  عضويت لغو عضويت

ورود اعضا
  نام کاربري :
  پسورد :

عضويت در سايت
  نام کاربري :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ايميل :
  نام اصلي :

نويسنده :seokar
تاريخ: ۲۲ دى ۱۳۹۵ ساعت: ۰۲:۴۷:۴۶

به كمك ابزارهاي مديريت فرآيند و كسب اطلاعات لحظه اي از گردش كار در سازمان مي توانيد مانند يك تيم حرفه اي و كارآمد، فعاليت هاي هر روز خود كنترل كنيد. نرم افزار CRMپيام گستر به شما كمك مي كند تا از طريق كشف، جمع آوري و به اشتراك گذاشتن اطلاعات و ايده ها درباره فرآيندهاي مرتبط با مشتري و هر فرآيند ديگر كه در تمام سازمان شما به طور پراكنده وجود دارد، خرد جمعي را در تمام سازمان به خدمت بگيريد و فروش را افزايش دهيد.
مديريت فرآيندها در نرم افزار crm پيام گستر به شما اجازه مي دهد تمام فرآيند هاي سازماني را به طور جامع مديريت كنيد و گلوگاه هاي كاري و فشردگي فرآيندها را شناسايي نموده و بهترين طراحي فرآيند را با تصميمات هوشمندانه در سازمان خود پياده كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: نرم افزار crm،

نويسنده :seokar
تاريخ: ۲۲ دى ۱۳۹۵ ساعت: ۰۲:۴۶:۳۸

خلق يك تجربه استثنايي براي مشتري به اين معناست كه هر ارتباط و تعاملي بسيار مهم و حياتي است. خدمات پس از فروش در نرم افزار CRM پيام گستر، واحد پشتيباني و خدمات پس از فروش را در سازمان شما قادر مي سازد كه خدمات متمايز ارائه كنند. داشتن يك ديد كلان و جامع به نيروهاي پشتيباني و خدمات پس از فروش امكان مي دهد كه به جاي دنبال كردن اطلاعات در كانال هاي مختلف، تمام تلاش خود را بر ارائه بهترين خدمات براي مشتريان متمركز كنند.
مطالعات نشان مي دهد كاركنان راضي تر مي توانند دوبرابر بيشتر معيار هاي حياتي رضايت مشتريان رابرآورده سازند. مي توانيد با ارائه امكانات مناسب براي پاسخگويي كاركنان پشتيباني و خدمات پس از فروش و بالا بردن بهره وري پرسنل هزينه هاي پشتيباني و خدمات خود را كاهش دهيد.

موضوع:
برچسب‌ها: نرم افزار CRM،

نويسنده :seokar
تاريخ: ۲۲ دى ۱۳۹۵ ساعت: ۰۲:۴۳:۳۶

مشتريان شما آگاه تر و حساس تر از گذشته هستند و ممكن است تا زماني كه شما قصد ايجاد تعامل با آن ها را داشته باشيد، تصميم خريد خود را قطعي كنند. ضروري است فروش كسب و كار شما با سير تصميم گيري هاي مشتريان منطبق و همراه شود و با برقراري ارتباطات مناسب تر تاثير عميقي بر انتخاب مشتريان داشته باشد.
نرم افزار CRM پيام گستر براي پرسنل فروش ابزار و اطلاعاتي فراهم مي كند كه مي توانند بر اولويت هاي مشتري تمركز كنند و همراهي كامل خود را براي جلب رضايت مشتريان ارائه دهند.

موضوع:
برچسب‌ها: نرم افزار CRM،

نويسنده :seokar
تاريخ: ۲۲ دى ۱۳۹۵ ساعت: ۰۲:۴۲:۵۸

نرم افزار جامع پيام گستر يك راهكار يكپارچه براي مديريت فرآيندهاي طراحي، اجرا و تحليل در عمليات بازاريابي در كليه كانال هاي سنتي ، ديجيتال و شبكه هاي اجتماعي است. با توجه به يكپارچگي در فرآيند هاي بازاريابي و فروش در نرم افزار CRM پيام گستر، نيروهاي فروش مي توانند فعاليت هاي مرتبط با يك مخاطب خاص را در محورهاي تبليغات و ارتباطات صورت گرفته به طور موثر دنبال كنند.
واحد بازاريابي مي تواند با استناد به تحليل هاي دقيق قابل ارائه در نرم افزارcrm پيام گستر از برنامه هاي تبليغاتي (كمپين) اجرا شده، براي تبليغات آتي هدف گذاري مشخصي داشته باشند.

موضوع:
برچسب‌ها: نرم افزار CRM،

نويسنده :seokar
تاريخ: ۲۲ دى ۱۳۹۵ ساعت: ۰۲:۴۱:۵۴

به كمك قابليت هاي تصوير سازي از داده ها و داشبوردهاي مديريتي، روندها را بررسي و تحليل نماييد، فرصت ها را پيش بيني كنيد و بينش درستي از مشتريان خود شكل دهيد. مي توانيد با سنجش رضايت مشتريانتان بر اساس معيارهاي ارزيابي خدمات پس از فروش، فرصت هاي جديدي در توسعه كسب و كار خود شناسايي كنيد.نرم افزار CRM پيام گستر با بهره گيري هوشمندانه از نمودار ها و آمارهاي اطلاعاتي مي تواند به پيش بيني خروجي براي سناريوهاي هدف گذاري شده كمك نمايد و راهنماي مناسبي براي طرح هاي پيش رو در سازمان باشد.

موضوع:
برچسب‌ها: نرم افزار CRM،

[ ۱ ]